Databáze zájemců o účast na výzkumech HUME Lab

Databáze zájemců o účast na výzkumech HUME Lab

Pro výzkumy probíhající v laboratoři potřebujeme běžně více účastníků, než kolik se jich výzkumníkům podaří oslovit samostatně. Čím početnější a různorodější je zkoumaná skupina, tím kvalitnějším se výzkum může stát. Proto provozujeme Databázi zájemců o účast na výzkumech, pomocí které se snadno dozvíte o výzkumech dostupých veřejnosti.

„Zkusil jsem si jeden psychologický experiment ve VR. Bylo to o navigaci ve virtuálním prostředí a sledovalo se, na které navigační prvky se dívám nejvíc. Bylo to dobrý.“

Zdeněk Z.

Jak to funguje?

Po přihlášení do Databáze vám budeme e-mailem posílat pozvánky na různé aktuální výzkumné experimenty, kterých se můžete zúčastnit. Pokud vás nějaký z nich zaujme, přihlásíte se, domluvíme s vámi termín experimentu, na experiment se dostavíte na Filozofickou fakultu MU, proběhne experiment, dostanete odměnu.

Co za to dostanu?

Většinou za účast získáte drobnou finanční odměnu (průměrně 100 Kč), detaily o odměnách za účast jsou uvedeny vždy v e-mailu popisujícím konkrétní experiment. Věříme, že pro mnohé je odměnou také samotný zážitek a pomoc badatelkám a badatelům s jejich výzkumem.

POMŮŽETE VÝZKUMU

Výsledky budou díky vám kvalitnější.

ZÍSKÁTE DROBNÉ ODMĚNY

Mimo peněžní odměny i zážitek a dobrý pocit.

ZAŽIJETE EXPERIMENT

Každý experiment je jiný. Vybíráte si vždy jen ten, který vás zajímá.

Platí se za přihlášení do Databáze?

Ne. Přihlášení do Databáze je dobrovolné, zdarma, stejně jako odhlášení se z Databáze. Naopak, běžnou praxí je, že za jednotlivé experimenty dostáváte drobné odměny. 

Můžu si vybrat, do kterého experimentu se zapojím? 

Ano. Účast na experimentech je dobrovolná. Vybíráte z příchozích pozvánek jen ty, které vám obsahově a termínově vyhovují.

Když se do Databáze přihlásím, mám nějaké povinnosti?

Ne.

Kdy dostanu odměnu za experiment?

Běžně odměnu dostanete přímo po ukončení experimentu, tedy v den, kdy jste se ho zúčastnil/a.

Co se stane s mými osobními údaji?

Na e-mail vám budou chodit nabídky různých experimentů. Detaily prozkoumejte zde.

PŘIHLÁSIT SE DO DATABÁZE

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.